Logo Działamy - Aktywizujemy - Rozwijamy
04186013
Dzisiaj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Zeszły miesiąc
Wszystkie
204
873
510
4459
4186013

2021-12-02 16:09

Niezwykle Pozytywne Spotkania

zaproszenie Rozpoczynamy! Wcielamy w życie pomysł, który od dawna kiełkował w naszych głowach, a późnej jesieni (prawie zimą) wykluł się do realnego działania.

Spotkania Kobiet Niezwykłych i Pozytywnych Panów w Puławach.

W każdy ostatni czwartek miesiąca o godzinie 18.00 spotykamy się z wyjątkowymi osobami, by posłuchać, porozmawiać, dyskutować, inspirować. Po prostu spędzić czas miło, pozytywnie i energetycznie.

Pierwsze spotkanie 24 listopada w Restaturacji Antyk ul. Kochanowskiego 17
A naszymi gośćmi będą:

ewa przedpeskaEwa Przedpełska Koma

lekarz medycyny- specjalista chorób wewnętrznych i gastroenterologii, medycyny pracy i przeciwstarzeniowej, ciągle z dużym apetytem na życie i  podróże. Przyjaciółka 2 dorosłych córek i 2 nieletnich facetów w wieku 3 i 7 lat.

 

 

 

 

 

dr AmiAli Munir

lekarz medycyny, okulista.
Pochodzi z Syrii, od 30 lat mieszka i pracuje w Lublinie.
Ma żonę i trójkę dzieci.

 

 

 

 

 

 

Rozmawiać będziemy o pozytywnych stronach życia, o dbaniu o siebie,  o przemijaniu, o genach i rodzinie, o drodze do długowieczności, o dobrych wspomnieniach, o punktach zwrotnych w naszym życiu, o radości, o czerpaniu z życia pełnymi garściami ...

Spotkanie poprowadzi Grażyna Stankiewicz - dziennikarka, dokumentalistka telewizyjna i filmowa, specjalista do spraw marketingu i PR, wykładowca i trener biznesu, Redaktor Naczelna LAJF Magazyn Lubelski

facebook_page_plugin
2021  Fundacja BezMiar   globbers joomla templates