Logo Działamy - Aktywizujemy - Rozwijamy

Projekty i Akcje

Global Mentoring Walk Poland

GMW 5

Święto Kobiecości i darmowe doładowanie akumulatorów - tak bardzo trafnie podsumowała tegoroczny spacer mentoringowy jedna z Mentee.

(wszystkie foto: Beata Lechowicz) 

 

Sobota, 5 marca 2016 godz. 11.00. Spod Starej Oranżerii w Łazienkach Królewskich w Warszawie, wyruszył wyjątkowy Spacer Mentoringowy (Mentoring Walk). Spacer był jednym z ponad 87 Spacerów Mentoringowych, odbywających się tego samego dnia w różnych częściach świata. Jego wyjątkowość polega na unikatowej formule wspólnych Mentoringowych Spacerów, osoby dzielącej się swoim doświadczeniem (Mentora) i osoby mentorowanej/pobierającej porady (Mentee).

Czytaj więcej...

Łazienki Królewskie 8 marca 2015 r.

spacerWszędzie tam gdzie aktywnie działają kobiety, 
a więc także w Polsce, d
nia 8 marca odbył się Global Mentoring Walk.

W tym roku w 72-u miastach , w 53 krajach na całym świecie, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Serbii, Brazylii, Izraelu, Bangladeszu, Haiti, Libanie, Malezji, Gwatemali, Liberii, Peru, Katarze, Vanatu, Zimbabwe, Saint Lucia, Togo, Kambodży, Ghanie, Tajlandii, Jemenie, Ugandzie, Malezji, Egipcie, Ugandzie, Indiach, Kenii, Kamerunie.
W Polsce, już po raz czwarty, organizuje je Fundacja Vital Voices Poland.

Czytaj więcej...

Global Mentoring Walk - fotorelacja

DSC 19978 marca odbył się w Łazienkach królewskich, kolejny już, Global Mentoring Walk Poland zorganizowany przez Vital Voices Chapter Poland. Fundacja BezMiar była partnerem tego wydarzenia, odbywającego się jednocześnie w wielu krajach, zaś w Polsce od 2012 r. W czasie spaceru spotkały sie kobiety - lidereki - Mentorki i Mentee - które do tej roli dopiero aspirują. Panie dyskutowały na temat wyzwań zawodowych i społecznych, dzieliły się wiedzą i doświadczeniem.

Czytaj więcej...

wychodzić zmianę

GMW2

Trwa rekrutacja
do 2015 Global Mentoring Walk Poland

8 marca 2015, Łazienki Królewskie, Warszawa

?W piekle jest specjalne miejsce dla kobiet, które nie wspierają innych kobiet?- Madeleine Albright, założycielka (wraz z Hillary Clinton) Vital Voices Global Partnership

Zapraszamy na wiosenny spacer z kobietą liderką, która inspiruje, motywuje do działania czyli Global Mentoring Walk Poland. Start: 8 marca 2015, godz. 11.00, warszawskie Łazienki Królewskie.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Global Mentoring Walk

baner 1Z wielką przyjemnoscią informujemy, iż Fundacja BezMiar jest partnerem Vital Voices Polandw trzeciej edycji Global Mentoring Walk.

Czytaj więcej...
facebook_page_plugin
2023  Fundacja BezMiar   globbers joomla templates