PRACOWITE WAKACJE

1 foto: Antek Serba

21 czerwca odwiedziliśmy Manufakturę Słodyczy "Cukier Lukier" w Lublinie, gdzie wspólnie mieliśmy możliwość obserwacji technik wykonywania cukierków i lizaków. Poznaliśmy sposób ręcznego wyrabiania słodkości, dowiedzieliśmy się kilku ciekawostek, a na koniec sami zabraliśmy się za tworzenie swoich własnych słodyczy.

Przez okres wakacji wcale nie próżnowaliśmy.

Najpierw 2 lipca razem przygotowaliśmy stoisko, którym promowaliśmy swoją działalność na Święcie Truskawki odbywającym się na stadionie w Górze Puławskiej.

Ważnym dniem okazał się 23 sierpnia, kiedy to zintegrowaliśmy się z inną grupą projektową, która zajmowała się fotografią. Nasi goście, działający pod nazwą "Inkubator Kreatywności" odwiedzili nas, by opowiedzieć o swoich doświadczeniach związanych z prowadzeniem projektu, wymienić się zdaniami, a przede wszystkim żeby miło spędzić czas i poznać się. Nie zabrakło gier i zabaw integracyjnych, dobrego jedzenia, a nawet sesji zdjęciowej.

Ostatnie wakacyjne działanie odbyło się 26 sierpnia, również na stadionie w Górze Puławskiej, gdzie ponownie rozłożyliśmy swoje stanowisko w związku z Powiatowymi Zawodami Sportowo-Pożarniczymi.

tekst: Antoni Sarba

2 3 4

5 6 7

8 9 10