Logo Działamy - Aktywizujemy - Rozwijamy

Projekty i Akcje

Panel Żyj Pięknie i Zdrowo

4 do 1Swoim życiem udowadniają, że można żyć pięknie i zdrowo. 
Poprzez swoją działalność jak i osobisty przykład uczą innych jak osiągnąć w życiu stan spełnienia.

Przedstawiamy Panelistki kolejnej dyskusji:

Beata Kołtun

właścicielka dwóch Gabinetów ,, Centrum Nowoczesnej Kosmetyki Slim Line?? w Lublinie.

Udziela się na wielu polach, nie tylko biznesowym. Działam też charytatywnie. Ma wspaniałą rodzinę ? męża, dorosłą córkę i wnuczkę Judytę. To według niej niezbędne dla zachowania równowagi wewnętrznej, jeśli chce się być aktywnym zawodowo. Jak mówi o sobie ?jestem kobietą przedsiębiorczą i spełnioną?.

Zainwestowała w gabinety, gdyż z wykształcenia jest pielęgniarką. Potem pracowała w branży farmaceutycznej m.in. w telemarketingu, a także jako asystent biura dużej hurtowni farmaceutycznej. W pewnym momencie stwierdziła, że chce robić coś na własny rachunek. Troszkę zadecydował przypadek. Obok biura hurtowni, w której pracowała, do kupienia był salon kosmetyczny. Postanowiła w niego zainwestować. Cały czas pracuje nad marką i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Wielu z nich to stali goście. Niektórzy mówią, że przychodzą czasem nawet tylko dla świetnej atmosfery i filiżanki dobrej kawy.

Działa również w Stowarzyszeniu co jest dla niej uzupełnieniem biznesu. Bierze udział w wielu akcjach na rzecz chorych dzieci. Jeśli tylko ma okazję, bierze udział w licytacjach charytatywnych np. na rzecz lubelskich hospicjów. Jest także członkiem Stowarzyszenia "Jesteśmy kroplą?, które wspiera osoby niepełnosprawne.

Dr n. med. Katarzyna Kozłowicz

specjalista z zakresu dermatologii, wenerologii i dermatologii dziecięcej; asystent w pracowni kosmetologii i medycyny estetycznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie i specjalista
z zakresu dermatologii estetycznej i medycyny przeciwstarzeniowej w Instytucie Regeneris.

Lidka Kuna

z wykształcenia politolog i specjalista PR, ale ponieważ od zawsze interesowała się naturoterapią i holistycznym podejściem do zdrowia i urody, postanowiła zająć się tym zawodowo. Została refleksologiem twarzy certyfikowanym przez Instytut Lone Sorensen oraz Międzynarodowy Instytut Mai Krauze, dodatkowo została certyfikowaną kosmetyczką.

Jest wielką miłośniczką medytacji serca, ukończyła szkolenie Przebudzenie Oświeconego Serca w School of Remembering. Jest też doświadczonym praktykiem dwupunktu (transformacji kwantowej), który poznała w stopniu zaawansowanym w Instytucie Świadomości Kwantowej. Przestrzeń serca zgłębiła podczas medytacji wielowymiarowych Barbary Ravensadale.

Lidka wierzy w mądrość i zdolność organizmu do samouzdrawiania oraz w IQ serca, intuicję oraz w miłość i jej siłę uzdrawiającą. Sama żyje w przestrzeni serca i bardzo to docenia. Refleksologię łączy z uzdrawianiem kwantowym z poziomu serca.

?Są różne drogi do bycia piękną i młodą. Ja wybrałam tę holistyczną choć wiem, że nie jest ona najłatwiejsza i nie przynosi natychmiastowych efektów. Ale uważam, że prawdziwe i trwałe piękno wynika z naszego zdrowia. Bardzo cenię sobie drogę do piękna przez serce, bo szeroko rozumiany kontakt z nim to wysokie uzdrawiające wibracje na poziomie ciała oraz wspaniałe samopoczucie, blask i szczęście. Uroda, zdrowie zależą w dużej mierze od kondycji duszy,
a tylko przez serce mamy do niej dostęp. Serce to uzdrawiająca miłość, najlepiej,
gdy skierowana najpierw i przede wszystkim ku sobie.? ? mówi Lidka.

Działa w warszawskiej Holistycznej Akademii Energii Życia www.holistyczna.pl
Współpracuje z ośrodkiem warsztatowym k. Kazimierza Dolnego Siódmy Las.

Ewa Przedpełska Koma

lekarz medycyny; specjalista chorób wewnętrznych gastroenterologii, medycyny pracy
i medycyny przeciwstarzeniowej. Ciągle z dużym apetytem na życie i podróże.

Jak pieknie mówi "Moją busolą jest "Podręcznik mądrości świata tego" Józefa Bocheńskiego. Najbardziej inspirują mnie ludzie o szerokich horyzontach i nie pozwalający by ktoś myślał za nich. Pielęgnuję przyjaźń z moimi córkami, dwiema przyjaciółkami i 2 uroczymi facetami w wieku lat 3 i 7. Od kilku lat układam co rano listę przyjemności i obowiązków do zrealizowania i nie położę sie dopóki nie zrealizuje przyjemności a z obowiązkami bywa różnie. Uważam, czerowna szminka i czarna kawa należy się każdej kobiecie każdego ranka." 

facebook_page_plugin
2021  Fundacja BezMiar   globbers joomla templates