Logo Działamy - Aktywizujemy - Rozwijamy

Projekty i Akcje

Debata "Kobieta jest..." 2014

Wywiady z Uczestnikami Debaty

W trakcie Debaty prosiliśmy różne osoby o wypowiedzenie się przed kamerą na tematy, które poruszane były w trakcie paneli dyskusyjnych.
W dalszej części artykułu przedstawiamy kilka wywiadów...

Czytaj więcej...

To co najważniejsze...

Na Debacie, 19 września w jednym miejscu spotkały się kobiety, które pracują lub nie pracują zawodowo; mają duże rodziny lub nie; zakładają własne biznesy albo pracują u innych, w małych firmach lub wielkich korporacjach; działają społecznie, udzielają się w życiu publicznym, politycznym, w mediach. Dokonały i każdego dnia dokonują mnóstwa wyborów.

{youtube}IsOYvKheBAk|450|300|0{/youtube}

Czytaj więcej...

Dziękujemy sponsorom i partnerom Debaty

tortOrganizacja Debaty "Kobieta jest..." nie byłaby możliwa gdyby nie wsparcie finansowe i rzeczowe ogólnopolskich i lokalnych firm.
Szczególne podziękowania kierujemy do PZU oraz Stowarzyszenia Kobiety PZU za zaufanie jakim już kolejny rok obdarzają naszą Fundację, udzielając nam wsparcia finansowego, rzeczowego i merytorycznego.

Czytaj więcej...

Debata "Kobieta jest..." już za nami

deb5Dwa panele: Duża rodzina i kobieta w biznesie. Nominacje na Ambasadorów Konkursu Aktywność Kobiet  2014. Wykład niezwykłej trenerki Iwony Majewskiej Opiełki. Fantastyczna moderatorka spotkania Paulina Młynarska. Tak krótko można podsumować program Debaty "Kobieta jest...", która odbyła się dzisiaj w Lublinie.

Czytaj więcej...

"Kobieta jest..." Debata o aktywności kobiet w rodzinie i biznesie.

tytuł1Kolejna edycja Debaty na temat Aktywności Kobiet już 19 września.

W tym roku przedstawiciele biznesu, organizacji społecznych, instytucji publicznych dyskutować będą o tym czy i jak posiadanie dużej rodziny wpływa na karierę zawodową, jakimi biznesami kierują kobiety, jakie biznesy tworzą. Jak firmy, instytucje, samorządy, państwo wspierają kobiety w różnych aspektach życia prywatnego i zawodowego.
Pokażemy dobre praktyki nie tylko z Lubelszczyzny.

Czytaj więcej...
facebook_page_plugin
2022  Fundacja BezMiar   globbers joomla templates