Finał Konkursu "Aktywność Kobiet 2014 "

na-scenie-daleko

Do tegorocznej edycji konkursu wpynęło
z 12 województw ponad 120 kandydatur
do nagród. Dwie osoby w województwa lubelskiego w finale konkursu!

WSPANIALE!

 

Nominację w kategorii: ?Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa? otrzymała Anna Pocheć-Paluch, która wprowadza na rynki Europy markę ?POLKA POLISH HOME FOOD? zrzeszającą producentów z województwa lubelskiego, produkujących wg tradycyjnych długoletnich receptur.

A w kategorii: ?Wspieranie tożsamości lokalnej? wyróżniono Agnieszkę Gąsior-Mazur ? szefową Stowarzyszenia ?Lubelski Klub Biznesu? - największej organizacji biznesowej
w południowo - wschodniej Polsce, zrzeszającej obecnie około 300 firm.

lubelskieLubelszczyzna uczestniczy w konkursie już po raz drugi. I Marszałek Województwa Lubelskiego po raz kolejny objął konkurs swoim patronatem. 
Hasło "Lubeslkie smakuj życie!" pojawiało się nieustannie odczas uroczystej gali. 

 

Laureatki pięciu kategorii IV edycji Konkursu "Aktywność Kobiet" to:

Jolanta Oliwa, przewodnicząca Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym "Koło", Scarlett Szyłogalis-Jankowiak, założycielka Fundacji ?TARA?, Justyna Piotrowska, nauczycielka, instruktorka harcerska, Elżbieta Woźniak-Łojczuk i Anna Nowocień-Rega, szefowe Stowarzyszenia "Klub Mamuśki", Małgorzata Nowak i Anna Kasjan wolontariuszki Stowarzyszenia ?Misja Dworcowa? im. Ks. Jana Schneidera. Nagrodę specjalną ?SZKLANĄ KROPLĘ 2015?, przyznaną przez Ilonę Antoniszyn ? Klik, wiceminister gospodarki otrzymała Teresa Kamińska - Prezes Zarządu Pomorskiej SSE sp. z o.o.

wszystcyLJak odkreśla Ilona Antoniszyn ? Klik, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki, każda z osób zgłoszonych do konkursu jest wyjątkowa i zasługuje nie tylko na nagrodę ale przede wszystkim na codzienne uznanie, wsparcie i pomoc w podejmowanych przez nią działaniach.

 

Wszystkim nominowanym serdecznie GRATULUJEMY!!!