Logo Działamy - Aktywizujemy - Rozwijamy

Projekty i Akcje

Lubelszczyzna ma już 16 Ambasadorów Konkursu ?Aktywność Kobiet? !

Konferencja51 KopiowaniePani Ilona Antoniszyn Klik ? Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki oraz Pan Sławomir Sosnowski ? Marszałek Województwa Lubelskiego powołali kolejnych Ambasadorów Konkursu ?Aktywność Kobiet?. Uroczyste wręczenie nominacji miało miejsce podczas Debaty ?Kobieta jest?? w Lubelskim Parku Naukowo Technologicznym dnia 19 września 2014 r.

Do konkursu ?Aktywność Kobiet? Lubelszczyzna przystąpiła w roku ubiegłym i już zdążyła pochwalić się swoimi dokonaniami. W szczególności w obszarze:
średnie przedsiębiorstwa - nagroda dla Pana Cezarego Sawulskiego właściciela Centrum Medycznego Sanitas,
kultura, turystyka i rekreacja ? nagroda dla Pani Ireny Czerwińskiej ? Prezes Stowarzyszenia Kobiet Gminy Hrubieszów ?Polskie Kwiaty? z siedzibą w Wołajołowicach,
wspieranie tożsamości lokalnej ? nagroda dla Pani Wiesławy Sieńkowskiej - Wójta gminy Komarów-Osada.
W finale konkursu znalazły się jeszcze Pani Anna Dąbrowska ? Dziennikarka TVP Lublin, założycielka i Prezes Stowarzyszenia ?Jesteśmy Kroplą?, oraz Pani prof. dr hab. Maria Majdan - Kierownik Katedry i Kliniki Reumatologii i Układowych Chorób Tkanki Łącznej.
Wszystkie te osoby, na mocy regulaminu konkursu, zostają Ambasadorami Konkursu czyli od roku 2014 mają prawo nominować osoby/instytucje/przedsięwzięcia do nagród konkursowych.  
Jak wyglądała Gala Podsumowująca Konkurs 2013 r. i jakie wzruszenia towarzyszyły podczas odbierania nagród można zobaczyć na filmie oraz w fotorelacji opublikowanej na naszej stronie.

Szacowne Grono Ambasadorów Konkursu powiększyło się o kolejne 6 osób. Wyjątkowe Osobistości, z sukcesem łączące pracę zawodową w obszarze nauki, biznesu, szkolnictwa, mediów, administracji publicznej z dodatkową działalnością.
Ich sylwetki przedstawiamy w odrębnym artykule.

Nie zapominajmy również o osobach, nominowanych na Ambasadorów Konkursu w 2013 r. Oni nadal aktywnie działają i poszukują przedsięwzięć, które wspomagają kobiety w ich aktywności.

Oby w naszym regionie było jak najwięcej przedsięwzięć skierowanych do aktywizowania kobiet w różnych aspektach życia. Wszystkim Ambasadorom Konkursu życzymy, by mogli dostrzec te najbardziej wartościowe. A nam, by były one przykładem dobrych praktyk dla całej Polski.

 

facebook_page_plugin
2022  Fundacja BezMiar   globbers joomla templates