Logo Działamy - Aktywizujemy - Rozwijamy

Projekty i Akcje

Spacer z kijkami połączony z rozmową o planach zawodowych

DSC 1456-54Komfortowe warunki, w których można podyskutować na temat wyzwań zawodowych i społecznych, podzielić się wiedzą i doświadczeniem można znaleźć wszędzie. Tym razem w Kazimierzu Dolnym, na Mentoring Nordic Walking,  spotkały się kobiety pełne energii i pasji, poszukujące wyzwań i kolejnych inspiracji.

Czytaj więcej...

Kazimierski Mentoring Nordic Walking

DSC 1420-43Kobiety z Lubelszczyzny chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczniemi.

Oczekiwania rynku pracy, umiejętność pogodzenia sytuacji zawodowej z życiem rodzinnym oraz realizacją własnych pasji, to część istotnych problemów, z którymi borykają się kobiety na całym świecie. Na Lubelszczyźnie wcale nie jest inaczej. Fundacja Bezmiar po raz kolejny wyszła naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom kobiet. Tym razem zaproponowała Mentoring Nordic Walking, a więc połączenie rozmowy ze spacerem.

Czytaj więcej...

PZU Sponsorem Mentoring Nordic Walking

pzu

Z dumą informujemy, że Sponsorem Wydarzenia Mentoring Nordic Walking w Kazimierzu Dolnym jest Powszechny Zakład Ubezpieczeń  

Obecnie przedmiotem działalności PZU jest organizowanie i prowadzenie działalności ubezpieczeniowej miedzy innymi w zakresie:

Czytaj więcej...

Pierwszy Mentoring Nordic Walking za nami

fot4Pierwszy Mentoring Nordic Walking za nami. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia. Obszerny reportaż juz wkrótce na naszej stronie. Autorki zdjęć; Justyna Kuśmierczak, Katarzyna Skoczylas.

Czytaj więcej...

Wybór Mentorka - Mentee dokonany

DSCF3017

Publikujemy zestawienie osób, które 21 czerwca na spacerze w Kazimierzu Dolnym spędzą wspólnie czas dzieląc się swoją wiedzą, doświadczeniami i umiejętnościami. Mamy nadzieję, że będzie to dobry początek do rozpoczęcia nowych działań, podjęcia większych wyzwań, rozwoju osobistego, a może dalszej, ciekawej współpracy. Wszystko zależy od nas samych! Wszystkim uczestniczkom życzymy, by w najbliższą sobotę, w Kazimierzu Dolnym, jak najefektywniej dla siebie wykorzystały czas podczas spaceru Mentoring Nordic Walking. 

Czytaj więcej...
facebook_page_plugin
2022  Fundacja BezMiar   globbers joomla templates