Logo Działamy - Aktywizujemy - Rozwijamy

Projekty i Akcje

Spacer w Parach

DSC 3543Po raz kolejny na spacerze mentoringowym spotkały się kobiety pełne zapału, chęci, pomysłów - Nałęczów 2016.

I jak co roku pozostał niedosyt. Ale też taką rolę ma spotkanie mentoringowe w parach. Ono jest tylko początkiem: nawiązania kontaktu, wyznaczenia celów, zastanowienia się, podjęcia decyzji. Dalej już decydują uczestnicy, od nich zależy jak wykorzystają ten intensywny czas spotkania. 

12 par Mentorka - Mentee spacerowało razem po parku zdrojowym w ostatnią sobotę maja. Zawodowo - bardzo różne Kobiety. Przedstawicielki mediów, małego i dużego biznesu, organizacji pozarządowych, działaczki samorządowe. Wszystkie połączone jedną ideą: osobistego rozwoju, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, chęcią zmieniania otoczenia.

Rozpoczeliśmy od treningu Nordic Walking, który poprowadziła, jak co roku, Marzena Skibińska Sobczuk. Ćwiczenia na rozgrzewkę, pokaz i próba prawidłowej techniki chodzenia z kijkami pozwoliły wszystkim wciągnąć się w atmosferę spokoju i relaksu. Później już w zacienionych alejkach parku zdrojowego można było spotkać spacerujące Kobiety z kolorowymi kwiatami, skoncentrowane na tematach, które chciały poruszyć, omówić, przeanalizować. 2 godziny rozmawiania w parach to stanowczo za mało. Wiele Pań kontynuowało spotkanie długo po oficjalnym zakończeniu.

Następny Mentoring Nordic Walking już a rok!

Fundacja Vital Voices objęła wydarzenie swoim patronatem. Jesteśmy z tego dumni ogromnie, ponieważ w Polsce właśnie ta organizacja w okolicach 8 marca, organizuje Global Mentoring Walk. Spacer, który ma podobną formuję na całym świecie.  

Partnerem wydarzenia było Uzdrowisko Nałęczów. Po raz kolejny gościło nas w Pałacu Małachowskich. Przygotowało poczęstunek i drobne prezenty.

Zapraszamy do GALERII zdjęć.

Pary na spacerze w Nałęczowie

DSC 6136wwwW sobotę 28 maja spotykamy się w Nałęczowie.

Pary, które będą ze sobą spacerować po parku zdrojowym:

Magdalena Gorostiza - Dorota Bęczkowska

Agnieszka Karłowicz - Ewa Łopuszyńska

Bożena Lisowska - Krystyna Olszańska

Daria Mejnartowicz - Barbara Białota

Małgorzata Perkowska Wiktoria Lewicka

Elżbieta Raczkowska - Wioletta Wilkos

Sylwia Sawa Pasternak - Emilia Stachera

Dorota Siwek - Anna Niepsuj

Marzena Skibińska Sobczuk - Iwona Kaczmarczyk

Grażyna Stankiewicz - Marta Głębicka

Dorota Wesołek - Elżbieta Krawczyk

Urszula Zyskowska - Małgorzata Solis

oraz Goście- Panie, które już uczestniczyły w naszych spacerach mentoringowych
lub chiałyby przyjść, przyjrzeć się i aplikować w następnym roku. 

Mentorki 2016

WSYSTKIE

Bardzo różne Kobiety. O różnych profesjach, zainteresowaniach, aktywnościach. Łączy je jedno - SUKCES ! Chociaż on nie dla wszystkich znaczy to samo.
Z ich biogramami można zapoznać się klikając na słowo MENTORKI.

28 maja, w Nałęczowie będzie można się z nimi spotkać i pospacerować, porozmawiać sam-na-sam.
A jak to zrobić? Wypełnić i przesłać FORMULARZ alikacyjny na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i czekać na odpowiedz od nas.  

Obecne będą również Panie z poprzednich edycji programu. Kim one są można podejrzeć klikając na odpowiednie daty:
2015
2014

Wyzwaniom nie stawiamy granic

Działania na skalę globalną i regionalną wcale nie muszą się ze sobą wykluczać. Przykładem na to jest aktywność naszej kolejnej Mentorki.

Ela Raczkowskawww

Elżbieta Raczkowska

Business Development Director w Capita Polska, gdzie zajmuje się promowaniem firmy, pozyskiwaniem klientów, strategią.

CEO Fundacji Vital Voices Poland Chapter

Z wyksztalcenia magister Archeologii Śródziemnomorskiej UW oraz studiów MBA
w zakresie zarządzania na UW.

Po ponad 3 latach w Urzędzie Rady Ministrów w latach 1993-1996 rozpoczęła prace w polskim oddziale dużej amerykańskiej korporacji Fiserv z listy FORTUNE 500 gdzie pracowała prawie 20 lat przekształcając przedstawicielstwo w spółkę prawa polskiego i odpowiadała za operacje a następnie zdecydowała się na wsparcie brytyjskiej spółki z sektora BPO w rozwoju na rynku polskim i w Europie. Ponadto od lutego 2015 CEO polskiego oddziału amerykańskiej organizacji pozarządowej Vital Voices, która wspiera przedsiębiorczość i przywództwo kobiet.

Prywatnie i zawodowo promotor networkingu i budowania dobrych relacji ... oraz miłośniczka podróży, sztuki i fotografii.

Jako Mentorka chętnie porozmawia o:
- inspirowaniu do podejmowania wyzwań i realizacji własnych pasji
- budowaniu networku i relacji
- zarządzaniu ludźmi w organizacji
- przewalczaniu własnych słabości
- zarządzaniu operacyjnym. 

Aktywność - sposób na piękne życie

Aktywność osobista i zawodowa; fizyczna i umysłowa; otwartość na ludzi i cały świat, a raczej wszechświat. W tym roku nie tylko poprowadzi trening Nordic Walking, ale również pójdzie w parze jako Mentorka.

Marzena Skibiska SobczukwwwMarzena Skibińska Sobczuk

Certyfikowany Instruktor Nordic Walking oraz Fitness Aerobic, Trener i Sędzia NW, pomysłodawczyni i organizatorka Pucharu Lubelszczyzny w Nordic Walking ?LUBELSKIE TEŻ CHODZI?.

Właścicielka firmy ?zNORDIC?, która powstała Świdniku i swoim zasięgiem obejmuje cały kraj. W chwili obecnej skoncentrowana na działalności w Warszawie. Działalność stała się nowym pomysłem na życie i powstała w ramach programu ?BIZNES ŻYCIA?.

Czytaj więcej: Aktywność - sposób na piękne życie
facebook_page_plugin
2022  Fundacja BezMiar   globbers joomla templates