Logo Działamy - Aktywizujemy - Rozwijamy

Projekty i Akcje

Spacer w Parach

DSC 3543Po raz kolejny na spacerze mentoringowym spotkały się kobiety pełne zapału, chęci, pomysłów - Nałęczów 2016.

I jak co roku pozostał niedosyt. Ale też taką rolę ma spotkanie mentoringowe w parach. Ono jest tylko początkiem: nawiązania kontaktu, wyznaczenia celów, zastanowienia się, podjęcia decyzji. Dalej już decydują uczestnicy, od nich zależy jak wykorzystają ten intensywny czas spotkania. 

12 par Mentorka - Mentee spacerowało razem po parku zdrojowym w ostatnią sobotę maja. Zawodowo - bardzo różne Kobiety. Przedstawicielki mediów, małego i dużego biznesu, organizacji pozarządowych, działaczki samorządowe. Wszystkie połączone jedną ideą: osobistego rozwoju, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, chęcią zmieniania otoczenia.

Rozpoczeliśmy od treningu Nordic Walking, który poprowadziła, jak co roku, Marzena Skibińska Sobczuk. Ćwiczenia na rozgrzewkę, pokaz i próba prawidłowej techniki chodzenia z kijkami pozwoliły wszystkim wciągnąć się w atmosferę spokoju i relaksu. Później już w zacienionych alejkach parku zdrojowego można było spotkać spacerujące Kobiety z kolorowymi kwiatami, skoncentrowane na tematach, które chciały poruszyć, omówić, przeanalizować. 2 godziny rozmawiania w parach to stanowczo za mało. Wiele Pań kontynuowało spotkanie długo po oficjalnym zakończeniu.

Następny Mentoring Nordic Walking już a rok!

Fundacja Vital Voices objęła wydarzenie swoim patronatem. Jesteśmy z tego dumni ogromnie, ponieważ w Polsce właśnie ta organizacja w okolicach 8 marca, organizuje Global Mentoring Walk. Spacer, który ma podobną formuję na całym świecie.  

Partnerem wydarzenia było Uzdrowisko Nałęczów. Po raz kolejny gościło nas w Pałacu Małachowskich. Przygotowało poczęstunek i drobne prezenty.

Zapraszamy do GALERII zdjęć.

facebook_page_plugin
2021  Fundacja BezMiar   globbers joomla templates