Logo Działamy - Aktywizujemy - Rozwijamy

WIGILIJNE SPOTKANIE W KAZIMIERZU DOLNYM

98 foto: Antek Serba

Planem ?Chochli Szczęścia? na grudzień była wizyta w restauracji, z możliwością zobaczenia jej ?od kuchni?. Z okazji zbliżających się świąt Narodzenia Pańskiego spotkanie miało charakter Wigilii. Młodzież udała się do ?Pensjonatu Kazimierskiego?.
Na samym początku pan kierownik pensjonatu oprowadził gości po lokalu, zobaczyli jak wyglądają pokoje, jadalnia oraz sala konferencyjna. Na samym końcu krótkiego zwiedzania młodzież trafiła do kuchni. Tam mieli okazję porozmawiać z kucharzami oraz przyjrzeć się jak szef kuchni przygotowuje jedną ze swoich specjalności.
Przed posiłkiem członkowie projektu mogli nauczyć się sztuki składania serwetek i odpowiedniego nakrywania do stołu. Po podzieleniu się opłatkiem zasiedli do uroczystego poczęstunku z tradycyjnych, wigilijnych potraw. W tle cały czas grały kolędy i pastorałki wybranie przez uczestników spotkania. Pojawiły się też prezenty w postaci koszulek z logiem projektu ?Chochla Szczęścia?.
Cały wyjazd miał rodzinną oraz świąteczną atmosferę.

34 64 68

79 91 106

143 149

 ?Chochla Szczęścia? życzy wszystkim zdrowych, pogodnych, pełnych radości i spędzonych w gronie najbliższych Świąt Bożego Narodzenia, a także, aby nadchodzący rok obfitował w same sukcesy.

tekst: Elżbieta Serewiś

facebook_page_plugin
2022  Fundacja BezMiar   globbers joomla templates